خدمات نورپردازی

آشپزخانه، مهم‌ترین بخش کاربردی هر خانه‌ای است و به‌واسطه این نقش، حجم زیادی از فعالیت‌ها، در این بخش متمرکز شده است. باید دقت داشت که فعالیتی نظیر آشپزی که منجر به کار با کارد آشپزخانه و سروکار داشتن با مواد غذایی می‌شود، رؤیت درست اشیا و رنگ‌ها برای حفظ سلامت و بی‌خطر بودن فعالیت‌ها را الزامی می‌نماید. همچنین، نور می‌تواند زیبایی فضای آشپزخانه رو دوچندان نماید؛ بنابراین در دنیای مدرن، نورپردازی این محیط، امری کاربردی و هنری است.

امروزه، گرایش به نورپردازی در کابینت‌های آشپزخانه، در حال اوج‌گیری می‌باشد و فعالین پیشرو در این عرصه، به لزوم استفاده از نورپردازی در کابینت آشپزخانه واقف گردیده و سعی می‌نمایند با استفاده از این گزینه، هم بر زیبایی کار خود و هم بر ارائه خدمات بهتر و کاربردی‌تر به مشتریان خویش اهتمام بورزند.

در این راستا، مجموعه دانا، با توجه به دانش تخصصی خود درزمینه نورپردازی و همچنین پشتوانه کار در عرصه تولید محصولات و سنسورهای روشنایی کابینت آشپزخانه و درک مناسب از نیازهای این حوزه تخصصی، اقدام به راه‌اندازی بخش خدمات نورپردازی در دو بخش کابینت و کمدهای دیواری نمود.

خاطرنشان می‌سازد تمامی خدمات ارائه‌شده در این حوزه، تحت تضمین این مجموعه هست و این مجموعه، در تعهد خود می‌داند که مشتریان این خدمات، بالاترین سطح کیفی را دریافت نمایند. به‌واسطه این تعهدات و ضمانت کیفی کامل این خدمات، مجموعه دانا، تنها خدمات نورپردازی را در تهران ارائه می‌نماید.